Коли безсоння стає знаряддям насильства

Коли безсоння стає знаряддям насильства

Виявляється, будити людину серед ночі — одна з форм фізичного насильства.

AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW

Про це пише Vice.

У 2007 році британські та австралійські дослідники поговорили з сімнадцятьма жінками, що постраждали від домашнього насильства. Жертви розповіли, що пристосувалися спати за розкладом аб’юзерів — так вони намагалися уникнути їх гніву. Це лише зміцнювало владу домашнього тирана. Жінки були підпорядковані фізично і морально, підсумували вчені в наступному дослідженні.

Контроль над сном — зовсім не мирна практика, її можна прирівняти до тортур, стверджує юрист Таня Тітлоу, президент Університету Лойоли в Новому Орлеані. У приклад вона наводить трагедію, що сталася в 2010 році в Луїзіані: 31-річну жінку застрелив її 78-річний чоловік. За кілька днів до цього вони посварилися через те, що він вкотре розбудив її посеред ночі.

Watsons UA
Watsons UA

За оцінками Американської коаліції проти домашнього насильства (NCADV), чотири з десяти жінок і стільки ж чоловіків щонайменше один раз опинялися у владі маніпуляторів. Такі люди примудряються контролювати партнера навіть у стосунках на відстані: наприклад, вимагають дзвонити їм по відеозв’язку пізно ввечері, щоб переконатися, що інша людина вдома.

Фото: Pim Chu (Unsplash)

Хостинг від HyperHost
Хостинг от HyperHost

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Top