Facebook і Instagram видалили акаунти конспіролога Алекса Джонса

Facebook і Instagram видалили акаунти конспіролога Алекса Джонса

Facebook останнім часом неодноразово критикували за недостатню, на думку користувачів, боротьбу з розпалюванням ненависті.

AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW

Про це повідомляє The New York Times.

Компанія Facebook оголосила про блокування акаунта конспіролога Алекса Джонса за «розпалювання ненависті».

Facebook також видалив акаунти ще кількох людей – зокрема, британського ультраправого коментатора Майло Яннопулоса і лідера радикального угруповання «Нація ісламу» Луїса Фаррахана зі США.

У компанії заявили, що надалі будуть видаляти записи інших людей про події, пов’язані з Джонсом та іншими заблокованими.

Великі технологічні компанії з 2018 року обмежували діяльність Алекса Джонса в соціальних мережах. Twitter, YouTube і сам Facebook або видаляли його окремі пости, або тимчасово блокували можливість робити нові записи.

Facebook і Instagram видалили акаунти конспіролога Алекса Джонса

Алекс Джонс, липень 2018 року. Lucas Jackson / Reuters / Scanpix / LETA

Алекс Джонс позиціонує себе як борця за свободу слова і розуму. У 1999-му він запустив проект InfoWars, на якому виходять фейкові новини та конспірологічні передачі. Сайт щомісяця відвідує близько 10 мільйонів унікальних користувачів. Джонс володіє і іншими сайтами на схожу тематику: наприклад, на NewsWars конспіролог розвінчує новини, які сам вважає брехливими. За його словами, загальна аудиторія проектів, пов’язаних з InfoWars, становить 70 мільйонів чоловік в тиждень.

Джонс неодноразово стверджував, що 11 вересня і вбивство 27 осіб у школі «Сенді Хук» були підлаштовані урядом США. Він також заявляв, що Мішель Обама насправді чоловік, Барак Обама – демон, а Пентагон використовує «гей-бомби», які перетворюють звичайних жаб на гомосексуальних. Він вважає, що Землею керує таємний світовий уряд, що складається з рептилоїдів. Також Джонс допоміг популяризувати «Піццагейт» – конспірологічну теорію, згідно з якою Америкою керує співтовариство педофілів.

Хостинг от HyperHost
Хостинг від HyperHost

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Top