Дослідники переконані, що чотириденний робочий тиждень допоможе екології

Дослідники переконані, що чотириденний робочий тиждень піде на користь екології

На думку британських аналітиків, такий підхід сповільнить глобальне потепління.

AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW

Фахівці з британського аналітичного центру Autonomy з’ясували, що перехід на чотириденний робочий тиждень може допомогти людству в боротьбі з глобальним потеплінням.

Про це пише The Guardian.

Автори дослідження проаналізували рівень парникових газів в Великобританії, Швеції та Німеччини з 2012 по 2016 рік. Особливу увагу приділили викидам, які виробляють підприємства — в робочі години вони досягають свого піку, а на вихідних очікувано скорочуються. Крім того, у вихідні працівники роблять менше поїздок — відповідно, транспорт менше впливає на атмосферу.

«Для того, щоб покращити екологічну ситуацію та підвищити рівень екологічної свідомості у суспільстві потрібен ряд стратегій. Коротший робочий тиждень — одна з них. Цей пункт дає нам поживу для роздумів про те, як виглядатиме новий «зелений курс», який має взяти суспільство» — говорить Віл Стронг, один з аналітиків Autonomy.

Watsons UA
Watsons UA

Прес-секретар кампанії «Чотириденний робочий тиждень» Емма Вільямс заявила, що у доповіді Autonomy підкреслюється зв’язок між автоматизацією, скороченням робочого часу і надзвичайною ситуацією в кліматичних умовах.

«Крім поліпшення добробуту, гендерної рівності та підвищення продуктивності, вирішення проблеми зміни клімату є ще однією переконливою причиною, через яку ми всі повинні працювати менше» — підкреслила вона.

Експеримент з переходом на чотириденний робочий тиждень минулого року провели в одній новозеландської компанії. Він виявився вдалим: співробітники стали відчувати менше стресу, продуктивність підвищилася, а бізнес не зазнав збитків.

Віл Стронг додав, що технологічний прогрес і надзвичайна кліматична ситуація означають, що коротший робочий тиждень тепер не просто життєздатний, але і необхідний підхід.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Top