Британська компанія відкриє в Україні мережу коворкінгів

Офісні приміщення заплановано відкрити в містах-мільйонниках

AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW

Британська компанія IWG Plc має намір розширити свою присутність на українському ринку та відкрити мережу коворкінгів у містах-мільйонниках. Про це повідомила регіональний представник глобального оператора гнучких робочих просторів IWG Юлія Литвиненко, передає «Інтерфакс-Україна». Також у планах компанії вивести в Україну новий формат – креативний простір Spaces.

«В Україні, як і в усьому світі, відбувається бум коворкінгів і зростає попит на гнучкі офісні рішення. Ми спостерігаємо за зростанням показників через призму власних результатів», – сказала Юлія Литвиненко.

У якості стартових майданчиків для розвитку своєї мережі компанія IWG Plc розглядає Одесу, Дніпро, Харків, Запоріжжя та Львів.

Watsons UA

При відкритті нових офісів компанія оцінює рівень життя, запити потенційних та існуючих клієнтів, а також наявність у містах престижних бізнес-центрів і приміщень економ-класу.

Watsons UA

За оцінками компанії, основними клієнтами таких офісів стануть представники сфери інформаційних технологій, електронної комерції, а також агробізнесу. Молоді підприємці та стартапи лишаються найактивнішими користувачами офісних площ.

Фото: Vladimir Proskurovskiy, Unsplash

Хостинг від HyperHost
Хостинг от HyperHost

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Top