Активісти зоозахисного руху UAnimals вигадали ворожку, щоб відучити людей палити суху траву

Щоб привернути увагу більшої кількості людей, в UAnimals вирішили створити легенду про прокляття.

AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW

Представники зоозахисного руху UAnimals розклеїли в 63 українських селах західної і центральної України плакати із зображенням вигаданої ворожки Агати, щоб боротися зі спалюванням сухостою.

Активісти зоозахисного руху UAnimals вигадали ворожку, щоб відучити людей палити суху траву

Ініціатори акції переконані, що соціальна реклама і штрафи не зупиняють громадян, тому доводиться шукати радикально нові підходи.

«Спалюючи суху траву, ти накликаєш хвороби на себе і своїх дітей», — суворо застерігає Агата.

«57% українців довіряють прикметам і забобонам. В селах цей показник найвищий. Ми в UAnimals вирішили запустити нове повір’я і створили неіснуючу ворожку, через яку в 63 селах поширили прикмету «Спалюючи суху траву, ти накликаєш хвороби на себе та своїх дітей», — написали активісти на своїй сторінці у Facebook.

Watsons UA
Watsons UA

Як ми створили ворожку для боротьби із палінням сухої трави

Як ми створили ворожку для боротьби із палінням сухої травиВ Україні продовжують випалювати сухостій на полях, через що живцем гинуть тварини, руйнується екологія і страждає майно та здоров'я людей. Соціальна реклама і навіть штрафи не діють, тож доводиться шукати радикально нові підходи.За статистикою, 57% українців довіряють прикметам і забобонам. В селах цей показник ще вищий. Ми в UAnimals вирішили запустити нове повір'я і створили неіснуючу ворожку, через яку в 63 селах поширили науково доведений факт: "Спалюючи суху траву, ти накликаєш хвороби на себе та своїх дітей". Поширте це відео та розкажіть знайомим про дійно корисне "повір'я"!Відео: Дмитро Кеш

Опубліковано UAnimals Вівторок, 14 травня 2019 р.

Щоправда, представники організації не вказали, про результати якого саме соцопитування йдеться.

Розклеївши рекламу, активісти розпитали жителів сіл про повір’я. За словами зоозахисників, деякі з опитаних «згадували», що чули про таку прикмету від старших родичів, інші ж просили контакти ворожки. UAnimals рішуче виступає проти спалювання сухої трави, пояснюючи це тим, що вогонь знищує тварин, стає причиною пожеж і згубно впливає на здоров’я людей.

Хостинг від HyperHost
Хостинг от HyperHost

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Top